Innowacja wśród komputerów osobistych – Laptop Craob X

Gdzie jest USB? Nie ma żadnych portów! Taki będzie laptop nowej generacji. Jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Laptop, który nie ma żadnych wejść dla urządzeń zewnętrznych. Jak to możliwe?
Laptop ten jest stworzony przez firmę Carob. Charakteryzuje się zupełną odmiennością od tego, co zazwyczaj szukają kupujący. Czy zrobi furorę sprzedażową?

Jest wyposażony w procesor Intel Alder Lake, nie ma w ogóle kabli, ani portów, wejść czy złączy. Urządzenia peryferyjne będą wiec podłączane w zupełnie inny, nowoczesny sposób.

Całość ma się opierać na instalacji przez podłączenie do sieci i instalowanie odpowiednich sterowników. Będzie wyposażony w odpowiedniki wszystkiego, co ma kable i jest zazwyczaj wybierane przez konsumentów.
Nie jest to laptop dużych rozmiarów ma przekątną 13,3 cala, jakość obrazu 4K, więc całkiem nowocześnie. Ma tez wbudowaną kamerkę internetową. Jego pamięć wynosi 32 GB LPDDR5, a dysk SSD ma pojemność 2 TB (terabajtów). Jak poradzi sobie na polskim rynku, który jest przesycony propozycjami dla miłośników myszek, pendrive’ów, podłączanych dysków zewnętrznych? Czas pokaże i to niebawem, ponieważ jego sprzedaż ruszy już niebawem.