W Klubie dla rodzin Zwalcz Nudę bezpłatne piątkowe warsztaty i zabawy dla najmłodszych!

Jesteś rodzicem, który lubi spędzać aktywnie i pomysłowo czas z dziećmi? Fundacja Zwalcz Nudę ma dla ciebie doskonałą ofertę. Ta propozycja jest dedykowana przede wszystkim rodzicom, którzy decydują o pozostawieniu swojego malucha w domu i nie wysyłają go do przedszkola. Fundacja organizuje każdego piątku o godzinie 10:00 wspaniałe, bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat. W ramach zajęć będzie można skorzystać z gordonków, kącika przeznaczonego dla małych konstruktorów oraz lekcji sztuki plastycznej.

Zwalcz Nudę to klub rodzinny pełen atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu dostępne są m.in. gigantyczne terapeutyczne klocki, ekscytująca „wariowalnia” pełna dużych poduszek na które można skakać, różnorodne kolorowanki, gry planszowe dostosowane do dzieci już od 3 roku życia i cała masa intrygujących warsztatów i zajęć.

21 października w klubie rozpoczyna się specjalny cykl zajęć przeznaczonych dla maluchów. Dzieci bawiące się i uczące pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów, umożliwią rodzicom moment oddechu. Rodzice będą mieli okazję napić się kawy, zanurzyć się w lekturę lub po prostu odpocząć.

Jednym z najbardziej interesujących punktów piątkowego programu są warsztaty o nazwie „Jestem jak mały Picasso”. Różne techniki plastyczne używane podczas zajęć rozbudzają kreatywność u dzieci. Rozwijają one ich wyobraźnię, zdolności kojarzenia, pomysłowość oraz oryginalność. Dodatkowo, uczą elastyczności myślenia i zachęcają do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Warsztaty te odbywają się między 10:00 a 10:45.